Акрилни бои 75 мл.

90,00 ден

 • акрилни бои 75 мл.
 • нетоксични
 • лесно се мешаат и брзо се сушат
 • интензивна покривност
 • голема наситеност
Исчисти
SKU: TTS 407793* Категорија: , , | Во цената на продуктот е вклучен ДДВ |
Споделете со пријателите

  Дополнителни информации

  БОЈА

  Бела, Бордо, Виолетова, Зелена, кафеава, неон зелена, окер, Плава, Портокалова, Розева, светло виолетова, светло жолта, светло зелена, светло кафеава, светло розева, светло црвена, сина, темно зелена, темно сина, тиркизна, Црна

  Осврти

  Сеуште нема критика.

  Бидете први кои ќе ги разгледате “ Акрилни бои 75 мл. ”