Двостран Селотејп – Дуплофан Foska 12мм. Х 18м.

25,00 ден

  • ширина 12 мм.
  • должина 18 м.
  • двостран селотејп
  • дуплофан
SKU: CT304-1 Категорија: , , | Во цената на продуктот е вклучен ДДВ |
Споделете со пријателите

    Осврти

    Сеуште нема критика.

    Бидете први кои ќе ги разгледате “ Двостран Селотејп – Дуплофан Foska 12мм. Х 18м. ”