Селотејп кафеав 48мм. х 66м.

50,00 ден

  • ширина 48 мм.
  • должина 66 м.
SKU: TTO 402683 Категорија: , , Таг: | Во цената на продуктот е вклучен ДДВ |
Споделете со пријателите