Селотејп 15мм. х 33м.

-17%

12,00 ден 10,00 ден

  • ширина 15 мм.
  • должина 33 м.
SKU: TTO 404176 Категорија: , , Таг: | Во цената на продуктот е вклучен ДДВ |
Споделете со пријателите