Селотејп 19мм. х 33м.

-13%

15,00 ден 13,00 ден

  • ширина 19 мм.
  • должина 33 м.
SKU: TTO 402679 Категорија: , , Таг: | Во цената на продуктот е вклучен ДДВ |
Споделете со пријателите