Селотејп Foska 48мм. х 100м.

-18%

110,00 ден 90,00 ден

  • ширина 48 мм.
  • должина 100 м.
SKU: CT303-3 Категорија: , , | Во цената на продуктот е вклучен ДДВ |
Споделете со пријателите