Селотејп Foska 48мм. х 50м.

-9%

55,00 ден 50,00 ден

  • ширина 48 мм.
  • должина 50 м.
SKU: CT303-1 Категорија: , , | Во цената на продуктот е вклучен ДДВ |
Споделете со пријателите